Opustil nás zakladateľ firmy Gejza Čepček

So zármutkom v srdci Vám oznamujeme, že dňa 29.4.2018 nás navždy opustil náš otec, zakladateľ firmy a Váš dopravca, pán Gejza Čepček.

 

Gejza Čepček sa narodil v obci Topoľčianky, okres Zlaté Moravce.

Svoj profesijný život začal počas vojenskej služby, ako mechanik a vodič. S nadšením sa zaoberal motorizmom a jeho snom bolo precestovať čo najviac svet. Po vojenskej službe sa stal vodičom autobusu. S autobusmi jazdil pravidelné linky, neskôr aj medzinárodné trasy. Navštívil všetky krajiny od Ruska až po Portugalsko, s divadelnými súbormi alebo podnikovými výletmi.

Po mnohých rokoch sa mu naskytla možnosť presedlať na kamión, s ktorým brázdil cesty Európy a Anglicka. Bez zimných pneumatík zdolávali zimné horské prejazdy, ako aj horúce letné dni chladil otvorenými oknami. Pri svojej práci začal premýšľať o budúcom podnikaní, založení vlastnej firmy v oblasti medzinárodnej dopravy tovarov.

Cieľavedomý, vytrvalý a s podporou blízkych začal podnikať so svojou prvou Áviou 7.2.1992. Dopravná firma Gejza Čepček fungovala aktívne až do roku 2013. Sám sa na jej fungovaní podieľal ako vlastník, vodič a mechanik. Postupom času vybudoval spoločnosť s vlastným autoparkom, dielňou, kanceláriou a ľuďmi.

V roku 2012 sa firma pretransformovala na AdEK SK s.r.o., kde aktívne vystupoval ako spoločník a podieľal sa na riadení spoločnosti. Aj napriek naplneniu svojich cieľov, sa venoval aktívne údržbe autoparku a radil tvorbu budúcnosti spoločnosti. Dňa 29.4.2018 nás po dlhom boji s chorobou navždy opustil. Česť jeho pamiatke.

Rodina a kolektív AdEK SK s.r.o.