Spoločnosť AdEK SK

O nás

Sme rodinná spoločnosť a blízky pracovný kolektív pôsobiaci v oblasti dopravy a logistiky. Sme finančne nezávislý a operujeme prevažne s našim kapitálom. Neustálym investovaním dlhodobo postupne rastieme. Sme hrdí, že v dnešnom svete máme dlhodobých zamestnancov, ktorý spolu s nami už od roku 1992 budujú a vylepšujú spoločnosť.

Naše služby poskytujeme obchodným partnerom s ktorými máme hlboké, dlhodobé a lojálne partnerstvá, kde už môžeme hrdo tvrdiť, že trvajú viac ako jednu generáciu. Našimi skúsenosťami a dôkladnou činnosťou, prípravou a horlivosťou riešiť problémy vytvárame partnerstvá ktoré dlhodobo obojstranne napredujú.

Pracujeme s inováciami, víziami a myšlienkami. Všetko preto aby sme sa mohli zlepšiť, napredovať a rozširovať. Chceme rásť najme kvalitou našich služieb, aby naši partneri boli hrdí na naše výkony. Našim cieľom je stať sa prvou voľbou pre našich zákazníkov, ako aj budúcich uchádzačov o zamestnanie.

Viac informácií o poskytovaných službách

Viac informácií o spoločenskej zodpovednosti

Viac informácií o flotile vozidiel

Viac informácií o možnosti kariéry

Kontakt na nás


História a vývoj

1960 - 1992 : Pred vlastným podnikaním

Na počiatku spoločnosti stál Gejza Čepček, ktorého sen bolo šoférovanie veľkých vozidiel a potreba uživenia rodiny. Okolo roku 1960 po vojenskej službe sa stal vodičom diaľkových autobusov, s ktorými brázdil cesty východnej ale aj neobvykle západnej Európy. V roku 1984 presedlal na ťahače, s ktorými prejazdil všetky štáty Európy. Za týchto časov, nebola v lete žiadna klimatizácia, pneumatiky celoročné a o dnešnom komforte jazdy sa dalo len snívať. Počas tých prejdených miliónov kilometrov previezol tisíce pasažierov a tisíce ton tovaru.

1992 - 2013 : Autodoprava Gejza Čepček

Všetky skúsenosti, ktoré týmito kilometrami získal, vložil do firmy, ktorá vznikla ako fyzická osoba Gejza Čepček vo februári 1992. Prvé vozidlá boli Avie, neskôr pribudli značky ako Iveco či Mercedes. Prichádzali zamestnanci a spoločnosť si začala budovať obchodné vzťahy a umiestňovať sa na trhu.

Ako čas plynul, firma si vytvorila stabilnú základňu zamestnancov, obchodných partnerov a miesto na trhu cestnej nákladnej dopravy. Pribudli noví zamestnanci, či za volantom alebo v kancelárií, nové vozidlá a nové štandardy. Zmeny v legislatíve Európskych štátov ale posunuli vedúcich pracovníkov k rozhodnutiu na zmenu právnej formy podnikania.

2012 - 2013 : Vznik a začiatok činnosti spoločnosti AdEK SK s.r.o.

Nová spoločnosť AdEK SK s.r.o. bola do Obchodného registra SR zapísaná 11.12.2012 a svoju činnosť začala oficiálne 1.3.2013. Aj dnes AdEK SK má svojich stálych zamestnancov a obchodných partnerov, ktorým ďakuje za všetko dobré aj zlé, pretože bez týchto užitočných skúseností by spoločnosť nenapredovala.

FAQ: Prečo AdEK SK? No jednoducho Autodoprava ČepčEK SlovaKia.

1Q, 2013: Aktualizácia softvéru a IT

Pre zlepšenie našich služieb sme aplikovali nový softvér určený pre dopravné spoločnosti. Umožnil nám hlavne jednoduchšiu evidenciu objednávok a tvorby fakturácie.

2014 - aktuálne pôsobenie

4Q, 2014: Okamžitý posun k vyššej ekológií

V Septembri 2014 bola predstavená nová emisná norma EURO 6. Spoločnosť čakala s nákupom nového vozidla a obnovy autoparku do momentu, kedy automobilky začali ponúkať vozidlá spadajúce do tejto emisnej kategórie. Už koncom roka 2014 spoločnosť mala v prevádzke prvé vozidlo spĺňajúce normu EURO 6.

2017: Obnova priestorov spoločnosti

V priebehu roka 2017 sa uskutočnila obnova pracovných priestorov kancelárie ako aj priestorov pre údržbu vozidiel.

1Q, 2018 : Optimalizácia márnych nájazdov spojených s čerpaním pohonných hmôt

Spolu s našim poskytovateľom pre čerpanie pohonných hmôt v EU sa nám podarilo optimalizovať márne nájazdy spojené s čerpaním pohonných hmôt na pracovných cestách našich vodičov. Za prvé obdobie roka 2018 sa nám podarilo znížiť márne prejazdy o viac ako 60 %, teda 25 km.

29.4.2018 : Navždy nás opustil zakladateľ spoločnosti Gejza Čepček